Akademik Kadro


Selçuk Akçay Prof. Dr. Selçuk Akçay

Bölüm Başkanı
İktisat Teorisi ABD Başkanı
e-posta: akcay@aku.edu.tr
Dahili: 13155


Doç. Dr. Gökhan Demirtaş

Bölüm Başkan Yardımcısı
İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat
e-posta: demirtas@aku.edu.tr
Dahili: 13151


Bülent Altay Dr. Öğr. Üyesi Bülent Altay

Bölüm Başkan Yardımcısı
İktisat Teorisi
e-posta: baltay@aku.edu.tr
Dahili: 13192


İsmail Aydoğuş Prof. Dr. İsmail Aydoğuş

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat ABD Başkanı
e-posta: aydogus@aku.edu.tr
Dahili: 13207


Erdal Demirhan Prof. Dr. Erdal Demirhan

İktisat Politikası ABD Başkanı
e-posta: demirhan@aku.edu.tr
Dahili: 13228


Prof. Dr. Mahmut Masca

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat
e-posta: mmasca@aku.edu.tr
Dahili: 13165


Abdullah Keskin Prof. Dr. Abdullah Keskin

İktisat Teorisi
e-posta: akeskin@aku.edu.tr
Dahili: 13159


Murad Tiryakioğlu Doç. Dr. Murad Tiryakioğlu

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat
e-posta: tiryakioglum@aku.edu.tr
Dahili: 13316


Hüseyin Akgönül Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Akgönül

İktisat Tarihi ABD Başkanı
e-posta: akgonul@aku.edu.tr
Dahili: 13324


Ahmet İnkaya Dr. Öğr. Üyesi Ahmet İnkaya

İktisat Politikası
e-posta: inkaya@aku.edu.tr
Dahili: 13234


Huriye Gonca Diler Dr. Öğr. Üyesi Huriye Gonca Diler 

İktisat Politikası
e-posta: hgdiler@aku.edu.tr
Dahili: 13259


Cem Gökce Dr. Öğr. Üyesi Cem Gökçe

İktisat Politikası
e-posta: cgokce@aku.edu.tr
Dahili: 13194


Sabriye Bozok Arş. Grv. Dr. Sabriye Kundak

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat
e-posta: sabriyebozok@aku.edu.tr
Dahili: 13258


Özgür Aydoğuş Arş. Grv. Özgür Aydoğuş

Farabi Koordinatörü
İktisat Teorisi
e-posta: ozaydogus@aku.edu.tr
Dahili: 13330


Can İlkyaz Arş. Grv. Can İlkyaz

Erasmus ve Mevlana Koordinatörü
İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat
e-posta: canilkyaz@aku.edu.tr
Dahili: 13246


Alper Karasoy Arş. Grv. Alper Karasoy

İktisat Teorisi
e-posta: akarasoy@aku.edu.tr
Dahili: 13273


Vildan Saba Aktop Arş. Grv. Vildan Saba Aktop

İktisat Teorisi
e-posta: sabaaktop@gmail.com
Dahili: 13389


Arş. Grv. Emre Karabulutoğlu

İktisat Politikası
e-posta: ekarabulutoglu@aku.edu.tr
Dahili: 13247