Akademik Kadro


Selçuk Akçay Prof. Dr. Selçuk Akçay

Bölüm Başkanı

İktisat Teorisi ABD Başkanı

e-posta: akcay@aku.edu.tr


Gökhan Demirtaş Doç. Dr. Gökhan Demirtaş

Bölüm Başkan Yardımcısı

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat

e-posta: demirtas@aku.edu.tr


Bülent Altay Yrd. Doç. Dr. Bülent Altay

Bölüm Başkan Yardımcısı

İktisat Teorisi

e-posta: baltay@aku.edu.tr


İsmail Aydoğuş Prof. Dr. İsmail Aydoğuş

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat ABD Başkanı

e-posta: aydogus@aku.edu.tr


Erdal Demirhan Prof. Dr. Erdal Demirhan

İktisat Politikası ABD Başkanı

e-posta: demirhan@aku.edu.tr


Mahmut Masca Prof. Dr. Mahmut Masca

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat 

e-posta: mmasca@aku.edu.tr


Abdullah Keskin Doç. Dr. Abdullah Keskin

İktisat Teorisi

e-posta: akeskin@aku.edu.tr


Hüseyin Akgönül Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Akgönül

İktisat Tarihi ABD Başkanı

e-posta: akgonul@aku.edu.tr


Ahmet İnkaya Yrd. Doç. Dr. Ahmet İnkaya

İktisat Politikası

e-posta: inkaya@aku.edu.tr


Huriye Gonca Diler Yrd. Doç. Dr. Huriye Gonca Diler 

İktisat Politikası

e-posta: hgdiler@aku.edu.tr


Cem Gökce Yrd. Doç. Dr. Cem Gökçe

İktisat Politikası

e-posta: cgokce@aku.edu.tr


Murad Tiryakioğlu Yrd. Doç. Dr. Murad Tiryakioğlu

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat

e-posta: tiryakioglum@aku.edu.tr


Sabriye Bozok Arş. Grv. Dr. Sabriye Kundak

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat 

e-posta: sabriyebozok@aku.edu.tr


Özgür Aydoğuş Arş. Grv. Özgür Aydoğuş

Farabi Koordinatörü

İktisat Teorisi

e-posta: ozaydogus@aku.edu.tr


Can İlkyaz Arş. Grv. Can İlkyaz

Erasmus ve Mevlana Koordinatörü

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat 

e-posta: canilkyaz@aku.edu.tr


Alper Karasoy Arş. Grv. Alper Karasoy

İktisat Teorisi

e-posta: akarasoy@aku.edu.tr


Vildan Saba Aktop Arş. Grv. Vildan Saba Aktop

İktisat Teorisi

e-posta: sabaaktop@gmail.com


Arş. Grv. Emre Karabulutoğlu

İktisat Politikası

e-posta: ekarabulutoglu@aku.edu.tr